1457340445250_amin khosroshahi-14.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  تفاهم نامه همکارهای فناورانه بین پارک فناوری پردیس به نمایندگی مهدی صفاری نیا و جهاددانشگاهی به نمایندگی دکتر حمیدرضا طیبی به امضا رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نشست انعقاد این تفاهم نامه با حضور مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، دکتر پورعابدی رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان و برخی از معاونان و مدیران مراکز رشد و پارک های علم و فناوری، امروز( دوشنبه ۱۷ اسفندماه) در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

از موضوعات این تفاهم نامه می‌توان به «همکاری در راه‌اندازی فن بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در سطح کشور با محوریت جهاددانشگاهی»، «همکاری در برگزاری نشست‌های تخصصی تبادل فناوری و تورهای فناوری»، «همکاری در توسعه خدمات فناوری»، «همکاری متقابل در حوزه اطلاع رسانی برنامه ها و فعالیت های دو مجموعه در جوامع هدف» و «همکاری در زمینه تبادل فناوری بین ۸ کشور اسلامی عضو گروه D8 در قالب شبکه موسوم به D8-TTEN »اشاره کرد.

در این تفاهم نامه نماینده تام الاختیار پارک، معاون توسعه فناوری پارک و نماینده تام الاختیار جهاددانشگاهی، رییس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان است.

مدت این تفاهم نامه ۲ سال است و در صورت پایان مدت اعتبار با توافق طرفین و شرایط روز قابل تمدید است.

این خبر در حال کامل شدن است.