1430681128024_isna-1.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه خواجه نصیر از آغاز فرآیند ثبت‌نام اعتکاف در این دانشگاه از ۱۵ اسفند ماه لغایت ۲۵ فروردین ماه خبر داد.

صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، در مورد برگزاری مراسم اعتکاف در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، گفت: امسال دهمین سالی است که مراسم اعتکاف در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر برگزار می‌شود و با توجه به اینکه مراسم اعتکاف در روزهای دوم، سوم و چهارم اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد مهلت ثبت نام در این مراسم از روز گذشته (شنبه) ۱۵ اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد.

وی در مورد ظرفیت پذیرش معتکفینن در این دانشگاه، گفت: ظرفیت مسجد دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر حدود ۲۸۰ نفر است که ۱۷۰ الی ۱۸۰ نفر آن به خانم‌ها و ۱۰۰ نفر آن به آقایان اختصاص دارد. برای پذیرش اولویت دانشگاه با دانشجویان خود دانشگاه است و چنانچه ظرفیت توسط دانشجویان دانشگاه تکمیل نشود دانشجویان دانشگاه‌های دیگر نیز می‌توانند به صورت ثبت‌نام اقدام نمایند.

مدیر اجرایی نهاد رهبری در دانشگاه خواجه نصیر در پایان در مورد هزینه ثبت‌نام نیز توضیح داد: هزینه ثبت‌نام برای دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر ۲۰ هزار تومان و برای دانشجویان سایر دانشگاه‌ها ۴۰ هزار تومان است.