سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با برگزاری نخستین آزمون الکترونیکی شهرداری‎‌های استان، آمادگی کامل جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری این گونه دوره‌ها اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه چهارمحال و بختیاری – وحید خلیلی اردلی در آیین نخستین آزمون الکترونیکی شهرداری‌های استان که با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از شهرداران و کارشناسان شهرداری‌ها برگزار شد، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان از این پس آمادگی کامل دارد، که با راه‌اندازی سامانۀ الکترونیکی مخصوص و پیشرفته، آزمون‌های غیرحضوری مورد نیاز دستگاه‌های استان را برگزار کند.

وی افزود: این ظرفیت فناورانه جدید، فرصت مغتنم و مناسبی است برای برگزاری انواع دوره‌های ضمن خدمت غیرحضوری همه ادرات استان که صرفه جویی در وقت و هزینه‌های دیگر از ویژگی‌های اصلی این شیوه برگزاری آزمون است.

خلیلی، «تخصصی کردن دوره‌های آموزشی» و «آموزش‌های مجازی و غیرحضوری» را دو محور اصلی از رویکردهای اخیر جهاد دانشگاهی استان برشمرد و تاکید کرد: به لطف خداوند متعال و تلاش‌های مجدانه همکاران جهاد دانشگاهی استان، در هردو هدف‌گذاری شرایط مطلوبی به دست آمده و این رویه همچنان ادامه دارد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان در پایان خاطر نشان کرد: دوره‌های نظیر اندروید، انیمشین، طب سنتی، کمک پرستاری، آیین نگارش متون حقوقی و قضایی، تکنسین پیشرفته داروخانه، مدیریت کار، آشنایی با مالیات بر ارزش افزوده و… از جمله این دوره های تخصصی است که هم اکنون در مراکز جهاد دانشگاهی در حال اجرا هستند.