1431155570254_139208270946095501561293.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رؤسای پنج واحد دانشگاه آزاد اسلامی در استان اصفهان مشخص شدند و تصمیماتی در مورد واحدهای دانشگاه آزاد در سطح استان اتخاذ شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان، صبح امروز (یکشنبه) در نهمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اصفهان برگزار شد، تصمیماتی در مورد واحدهای دانشگاه آزاد در سطح استان اتخاذ شد.

تصمیم در مورد فروش و تبدیل به احسن واحدهای مسکونی و سوله واحد شهر مجلسی و همچنین اتخاذ تصمیم در مورد فروش و تبدیل به احسن خوابگاه واحد مبارکه از جمله مصوبات جلسه امروز بود.

همچنین در این جلسه تصمیم گرفته شد که شش مرکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی همچون آران و بیدگل و جوشقان تحت عنوان پردیس زیر نظر واحدهای تعیین شده در استان به ادامه فعالیت بپردازند.

در این جلسه اعضای کمیته نظارت بر مصوبات هیئت امنای استان اتخاذ و اعضای این کمیته مشخص شدند. همچنین تغییراتی در کمیسیون دائمی داده شد.

براساس این گزارش، از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، تبدیل وضعیت احکام سرپرستی برخی واحدهای استان به رییس بود که بر این اساس مهران مجلسی به ریاست واحد خمینی شهر، کامران امینی واحد تیران، احمدرضا یلمه‌ها واحد دهاقان، علی شریف‌زاده واحد شهرضا و مهدی اخباری به ریاست واحد کاشان برگزیده شدند.