دانشگاه آزاد اسلامی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – تبریز – رییس دانشگاه آزاد اسلامی و دبیر هیـأت امنای آذربایجان شرقی، شایسته سالاری را از مهمترین معیارهای انتخاب مدیران در دانشگاه آزاد عنوان کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ظهر یکشنبه در واحد تبریز این دانشگاه برگزار و وکیل زاده به عنوان رییس جدید این دبیرخانه جانشین بهروز دانشیان شد.

شایسته سالاری از معیارهای مهم انتخاب مدیران در دانشگاه آزاد اسلامی

سید جواد انگجی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و دبیر هیـأت امنای استان در این مراسم ضمن تقدیر از دکتر بهروز دانشیان رییس سابق دبیرخانه هیأت امنای استان و همچنین دکتر علیرضا منادی در طول تصدی نمایندگی تام الاختیار ریاست دانشگاه و تلاش های آنان در ارتقای واحدهای دانشگاهی استان گفت: در کارهای مدیریتی باید سلسله مراتب، آیین نامه ها و ضوابط رعایت شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بدون امکانات دولتی  تبدیل به یک برند شده وامید می رود با تلاش های همه دانشگاهیان بتوانیم در منطقه و عرصه های جهانی نیز خود را به اثبات برسانیم.

وی تأکید کرد: شایسته سالاری یکی از مهمترین معیارهای انتخاب برای افراد برای پست های مدیریتی است و همین شاخص در مورد رییس سابق و جدید دبیرخانه هیأت امنای استان نیز صدق می کند.

دبیر هیـأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در بخش دیگر تأکید کرد: شرایط فعلی کشور به همت تدابیر مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار در وضعیت مطلوبی است و همه امیدواریم که این وضعیت مطلوب تر شود وما دانشگاهیان نیز باید در بهبود این وضعیت یاری گر بوده و به آن لبیک گوییم.

انگجی در پایان خطاب به روسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: ریاست دانشگاه آزاد اسلامی تأکید ویژه ای بر رعایت ضوابط و مقررات آموزشی دارند و مدیران استانی نیز باید برآن نظارت داشته و پیگیر آن باشند.

حل مشکلات و معضلات جامعه و کشور رسالت دانشگاه آزاد اسلامی است

منادی رییس هیأت عالی نظارت دانشگاه آزاد نیز در این مراسم از حضور پرشور دانشگاهیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی رسالتی دارد و آن حل مشکلات و معضلات جامعه و کشور است.

بهروز دانشیان رییس سابق دبیرخانه هیأت امنای آذربایجان شرقی نیز در مراسم تودیع خود اظهار داشت: امیدوارم کلیه مسئولان، مدیران، کارکنان و دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان در دوره خدمت خود در آذربایجان شرقی تمام تلاش خود را برای پیشرفت هر چه بیشتر این مجموعه انجام دهند.