thumb_17make.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  سه شرکت برتر راه‌یافته به رقابت‌های آسیایی MAKE در مراسم اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) در ایران با حضور وزیر علوم معرفی شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، جایزه جهانی سازمان دانشی برتر از سال ۱۹۹۸ به عنوان بزرگترین و معتبرترین ارزیابی جهانی در حوزه مدیریت دانش‌محور سازمانی در جهان برگزار می‌شود. با توجه به اهمیت این جایزه و ارزیابی‌های مستمر آن بر فعالیت‌های مدیریتی سازمان‌ها، دانشگاه صنعتی شریف نمایندگی جهانی MAKE را در ایران به عهده گرفت و امسال نیز پنجمین سال برگزاری این جایزه در ایران را شاهد بودیم.

در این دوره از رقابتها پنج شرکت به عنوان فینالیست این جایزه در ایران معرفی شدند که از این تعداد سه شرکت برای حضور در رقابت‌های آسیایی MAKE انتخاب شدند.

فینالیست‌های پنجمین دوره جایزه MAKE شامل گروه شهید میثمی، شرکت مهندسی نفت O1، بانک پاسارگاد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و شرکت پتروشیمی بندر امام (ره) بودند.

بر اساس رای داوران بانک پاسارگاد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و شرکت پتروشیمی بندر امام(ره) به عنوان برندگان راه‌یافته به جایزه MAKE آسیایی معرفی شدند.