شبستان دارالقرآن مسجد جمکران سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مهلت ثبت نام بیست ویکمین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاههای علوم پزشکی کشور تا ۲۸ اسفند ماه تمدید شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاههای علوم پزشکی کشور در سطح اساتید، دانشجویان و کارکنان و در هفت بخش شفاهی، کتبی، کتابخوانی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری برگزار می شود.

ثبت نام این جشنواره تا ۲۸ اسفند از طریق پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس farhangi.behdasht.gov.ir صورت می پذیرد و نفرات اول هر رشته به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

این دوره جشنواره که اجرای آن از بهمن ماه ۹۴ آغاز شده و تا آبان ماه ۹۵ ادامه دارد، در سه مرحله دانشگاهی، سراسری و ملی برگزار می‌شود.

بخش شفاهی شامل حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، تواشیح و دعا و مناجات خوانی، بخش کتبی شامل آشنایی با احادیث اهل بیت، مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ موضوعی قرآن، آشنایی با ترجمه و تفسیرقرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین و احکام است.

بخش کتابخوانی شامل بررسی و نقد کتاب و تلخیص کتاب، بخش پژوهشی شامل مقاله نویسی، ترجمه و تألیف است.

همچنین بخش فناوری شامل تولید نرم افزار و وبلاگ نویسی، بخش ادبی شامل شعر، داستان نویسی، نمایشنامه نویسی و فیلم نامه نویسی و بخش هنری شامل خوشنویسی، نقاشی، نماهنگ، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرّق و منبّت، پویانمایی و طراحی پوستر است.

هر داوطلب می‌تواند حداکثر در دو رشته، در دو بخش مجزا و در یکی از گروه‌های دانشجویان، اساتید و کارکنان شرکت کند.