42150.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر لطف الله خواجه‌پور را به سمت سرپرستی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر منصوب کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم انتصاب دکتر خواجه‌پور آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .

همچنین دکتر فرهادی در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر مسعود صدری نسب سرپرست سابق دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر قدردانی کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دکتر لطف الله خواجه‌پور عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز می‌باشد و پیش از این معاونت اداری و مالی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را برعهده داشته است.