سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد گفت: به مناسبت روز درختکاری و بزرگداشت شهدای دانشگاه آزاد اسلامی تعداد ۴ هزار نهال در واحدهای کشور کاشته شد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر حسین منوری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه مراسم روز درختکاری که با حضور جمعی از معاونین از جمله طاها هاشمی معاون فرهنگی دانشجویی ،فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی و همچنین عباسپور ریاست واحد علوم تحقیقات برگزار شد گفت: پیرو بخشنامه که سال گذشته از سوی ریاست دانشگاه برای کلیه واحدهای دانشگاهی صادر شد قرار بر این شد تا امسال در تمام  واحدهای استانی نهضت درختکاری با عنوان یاد سبز شهدا انجام گیرد.
وی در ادامه گفت:امروز حدود ۴هزار نهال در پردیس دانشگاهی علوم تحقیقات کاشته شد که بخش عمده آن بر عهده معاونت عمرانی این دانشگاه بوده است.
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد افزود: این رویکرد جهت بزرگداشت شهدای مدافع حرم نیز بود چرا که تعداد کثیری از این شهدا متعلق به دانشگاه آزاد اسلامیست.
منوری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد دارای بزرگترین فضاها در حوزه آموزشی فرهنگی ورزشی آزمایشگاهی پژوهشی استآ امیدواریم با انجام این کار بزرگترین فضای سبز دانشگاهی ایران نیز به دانشگاه آزاد تعلق بگیرد.