1446964606398_2015-11-07_thumb1111.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  در بیست و هفتمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور، مرکز مشاوره دانشگاه تهران، برای چندمین سال پیاپی، به عنوان «مرکز مشاوره ممتاز کشوری» انتخاب شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، در بیست و هفتمین گردهمایی رؤسای مراکز مشاوره دانشجویی کشور که ۱۰ و ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۴ در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، مرکز مشاوره دانشگاه تهران، برای چندمین سال پیاپی، از سوی معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان «مرکز مشاوره ممتاز کشوری» در سال ۱۳۹۴ انتخاب و با اعطای لوح تقدیر و تندیس مورد تشویق قرار گرفت.

گفتنی است این دانشگاه بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده توسط دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال جاری، بیش از ۴۰ هزار امتیاز کسب و حائز رتبه اول کشور شد و پس از آن دانشگاه صنعتی اصفهان با کسب حدود ۱۴ هزار امتیاز، رتبه دوم را احراز کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در بخش دیگری از این مراسم که با حضور مسئولین ستاد مبارز با مواد مخدر کشور برگزار شد، از دانشگاه تهران برای فعالیت‌های ویژه در حوزه پیشگیری از آسیب‌های روانی اجتماعی و به ویژه اعتیاد، با اهدای لوح سپاس، تقدیر به‌عمل آمد.