1440827036413_borna ghasemi-3.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از ایجاد پیوست فرهنگی برای همه معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

دکتر طه هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، از تصویب ایجاد پیوست فرهنگی برای همه معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و اظهار کرد: در هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور همه روسای واحدهای دانشگاه آزاد، از پیوست فرهنگی دانشگاه رونمایی شده و این پیوست به عنوان مصوبه شورای اصلی دانشگاه قلمداد شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: بر این اساس ایجاد پیوست فرهنگی در دستور کار ۹ معاونت دانشگاه آزاد،اداره کل بین الملل و سازمان سما مدنظر قرار می‌گیرد و از سال آینده همه واحدها به تناسب اهداف کلی، راهبردها و اهداف علمی اقدامات متناسب در این راستا را تعریف کرده و برای اجرا اقدام می‌کنند.

هاشمی افزود:‌البته قبلا قرار بود نیم درصد بودجه هر معاونت به پیوست فرهنگی تخصیص یابد اما سرانجام قرار بر این شد که هر معاونت متناسب با برنامه‌هایی که قرار است در حوزه فرهنگی انجام دهد بودجه مورد نیاز را تخصیص دهد.

ارائه خدمت مراکز مشاوره دانشگاه آزاد به عموم مردم

وی در ادامه از وجود ۲۵۲ مرکز مشاوره در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: مخاطبین این مراکز مشاوره دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان و همچنین عموم مردم هستند. به عبارت دیگر قرار است مراکز مشاوره در دانشگاه آزاد اسلامی به گونه‌ای گسترش یابند که به متقاضیان خارج از دانشگاه نیز خدمت ارائه کنند.

وی در پایان گفت: آیین نامه موضوع مذکور با مشورت بیش از ۲۰ نفر از معاونین فرهنگی دانشجویی به زودی ابلاغ می‌شود.