علم الهدی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشهد- امام جمعه مشهد اظهار کرد: بیشترین تخریب علیه جامعه مدرسان در زمان انتخابات در مشهد انجام پذیرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد علم الهدی روز پنجشنبه در گردهمایی حافظان ولایت با حضور مسئولان ستادهای انتخاباتی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در انتخابات خبرگان رهبری خراسان رضوی اظهار کرد: تخریب مستقیم علیه جامعه مدرسین در مشهد مقدس کاملا مشهود بود و شاید در هیچ جای کشور تخریبی با این شدت بر علیه جامعه مدرسین صورت نگرفت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه رأی آوردن لیست جامعه مدرسین در استان خراسان به این سادگی نبود ادامه داد: در برخی از فضاهای مجازی تخریب هایی علیه برخی افراد صورت گرفت اما در مشهد و در فضای واقعی صریحا کاندیداها مورد اهانت قرار گرفتند.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: دستگاه‌های مسئول هم متاسفانه نسبت به موضوع بی‌تفاوت بودند و واکنشی انجام ندادند، حتی مشاهده شده در شب انتخابات جلوی برخی از زائران را عده‌ای جلوی حرم می‌گرفتند و به آنها می‌گفتند که به لیست جامعه مدرسین رأی ندهند اما در پایان می‌بینیم که مردم از بینش و آگاهی برخوردار هستند و انتخاب صحیح را انجام می‌دهند.

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: اگر در شهر مشهد و استان خراسان رضوی لیست جامعه مدرسین به طور کامل رأی آورد به خاطر اخلاصی بود که این افراد داشتند.

وی همچنین در ارتباط با انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افرادی که از مشهد وارد مجلس می‌شوند کسانی هستند که در ولایتمداری آنها جای بحثی وجود ندارد و اخلاص افراد و شرح وظیفه انقلابی آنها سبب شد تا در مشهد مقدس چه در مجلس شورای اسلامی و چه در مجلس خبرگان رهبری افرادی ولایتمدار انتخاب شوند.

 حزب الله در عرصه سیاسی جزء ولایتمداری به جریان دیگری توجه ندارد

 امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه هر شخصی در عملش مخلصانه عمل کند نباید غیر خدا موجود دیگری در ذهنش نقش بسته باشد، گفت: کار کردن با اخلاص در توسعه بندگی و بنده‌سازی است.

وی ادامه داد: امت حزب‌الهی در عرصه سیاسی جزء مسئله ولایتمداری، به جریان دیگری توجه ندارند.