21713.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  طی مراسمی از برترین‌های نشر جهاددانشگاهی سراسر کشور با معرفی برگزیدگان و اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، برترین‌های نشر جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان انتشارات این نهاد انقلابی طی مراسمی که در سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، با اهدای لوح نفیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این مراسم که در چهار بخش کتاب‌های برتر جهاددانشگاهی از سال ۹۰ تا ۹۳، فروشگاه برگزیده، همکار نمونه و واحد نمونه برگزار شد، در بخش کتاب‌های برتر جهاددانشگاهی از سال ۹۰ تا ۹۳، کتاب «توسعه دانش‌بنیان کشاورزی» از واحد تهران رتبه نخست را از آن خود کرد. کتاب «اصول و کاربرد شبیه‌سازی فرآیند» از واحد صنعتی اصفهان در جایگاه دوم قرار گرفت و کتاب «حیات هامون» از سازمان انتشارات جهاددانشگاهی حائز رتبه سوم شد.

در ادامه این مراسم و در بخش فروشگاه برگزیده، فروشگاه شماره ۳ جهاددانشگاهی واحد مشهد تجلیل شد. در بخش همکار نمونه نیز رضا اسم‌خانی به‌عنوان مدیر انتشارات جهاددانشگاهی واحد زنجان رتبه برتر این بخش را از آن خود کرد و در بخش واحد نمونه نیز از واحد انتشارات جهاددانشگاهی صنعتی امیرکبیر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، تقدیر از زحمات ۳۰ ساله رضا بابایی، مدیر سابق توزیع انتشارات جهاددانشگاهی و نیز یادبود مرحوم حسین صبا، مدیر سابق انتشارات جهاددانشگاهی واحد ارومیه، از دیگر برنامه‌های مراسم تجلیل از برترین‌های نشر جهاددانشگاهی سراسر کشور در زنجان بود.