1430818781133_ap9.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  سمینار ملی مدیریت دانش با همکاری اداره کل راه‌آهن شمالشرق۱ و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، به میزبانی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه سمنان، در این سمینار یک‌روزه که با شعار «مدیریت دانش، کلید حمل‌ونقل چابک و ایمن» برگزار شد مقالات و سخنرانی‌هایی در راستای استفاده از دانش روز، مشتری مداری و روند بهینه‌سازی خدمات راه‌آهن جمهوری اسلامی ارائه شد.

در این سمینار مدیرکل راه‌آهن شمالشرق۱، مشاور مدیرعامل و رئیس اتاق فکر ریلی کشور، مدیرکل مرکز آموزش و تحقیقات راه‌آهن و چند تن دیگر از متخصصانی که از سراسر کشور به این سمینار دعوت‌شده بودند در مورد مباحثی چون معرفی مدیریت دانش، مدیریت دانش در صنعت ریلی کانادا، مروری بر مدیریت دانش در راه‌آهن شمالشرق ۱، پیاده‌سازی مدیریت دانش در راه‌آهن شمالشرق ۱، نقاط ضعف و قوت و … سخنرانی‌هایی را ارائه کردند.

در سمینار مدیریت دانش یکی از کارشناسان حوزه حمل‌ونقل ریلی از کشور کانادا و از طریق ارتباط اینترنتی زنده به ارائه سخنرانی پرداخت که موردتوجه مدعوین قرار گرفت .

معرفی لوگو مدیریت دانش راه‌آهن و رونمایی از امضای تفاهم‌نامه راه‌آهن شمالشرق۱ با دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در زمینه خدمات علمی و آموزشی، تقدیر از دانش کاران برتر، رونمایی از نرم‌افزار «حکم احتیاط» در راه‌آهن، و قرائت بیانیه پایانی و امضای آن توسط شرکت‌کنندگان ازجمله برنامه‌های این سمینار بود.

در کنار این رویداد علمی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شده بود نمایشگاهی نیز از دستاوردهای یک‌ساله مدیریت دانش در راه‌آهن شمالشرق۱، مقالات پوستری و تعاریف و مفاهیم مدیریت دانش به شکل استند در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.