6-4.jpeg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  پنج جلد از کتب چاپ اخیر انتشارات جهاددانشگاهی زنجان با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی رونمایی شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، مدیر اجرایی انتشارات جهاددانشگاهی زنجان در این خصوص از چاپ ۴۲ عنوان کتاب از سال ۹۲ تا به امروز خبر داد و گفت: انتشارات جهاددانشگاهی زنجان از دهه ۶۰ فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از وقفه‌ای طولانی از اواخر سال ۹۲ فعالیت خود را از سرگرفت.

رضا اسم‌خانی با اشاره به اینکه عملکرد موفق انتشارات جهاددانشگاهی موجب شده که برخی از مولفان پنجمین چاپ را با ما تجربه کنند، افزود: جدیت و پیگیری در مراحل مختلف چاپ از جمله مهم‌ترین مواردی است که توانسته نظر مولفان را تامین کند.

وی با بیان اینکه دامنه فعالیت‌های این مرکز محدود به استان زنجان نیست، اظهار کرد: مدرسان دانشگاه زنجان، دانشگاه ارومیه، دانشگاه تربیت مدرس تهران، دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، دانشگاه پیام‌نور زنجان و مرکز آموزش عالی روزبه، از جمله مولفانی هستند که تجربه چاپ موفقی را با انتشارات جهاددانشگاهی زنجان داشته‌اند.

مدیر اجرایی انتشارات جهاددانشگاهی زنجان از همکاری مطلوب همکاران انتشارات جهاددانشگاهی در داوری کتاب و اخذ مجوزها قدردانی و خاطرنشان کرد: بیش از نیمی از موفقیت‌های ما مرهون همکاری مطلوب همکاران انتشارات جهاددانشگاهی مرکز بوده است.