University_of_Lorestan.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های غرب کشور در دانشگاه لرستان برگزار می‌ شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، میرنصوری مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه لرستان با اعلام این مطلب گفت: المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های غرب کشور در رشته‌های فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و دو میدانی از امروز به میزبانی دانشگاه لرستان آغاز می‌شود.

وی افزود: در افتتاحیه رسمی این رویداد نیز روز ۱۴ اسفند مسابقات دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های غرب کشور با حضور تیم‌هایی از دانشگاه‌های صنعتی و رازی کرمانشاه، صنعتی و بوعلی همدان، ملایر، کردستان و دانشگاه لرستان آغاز شده و المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های غرب کشور نیز در رشته‌های ورزشی والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و دو و میدانی برگزار می‌شود.

میرنصوری ادامه داد: این مسابقات تا ۱۷ اسفند ادامه خواهد داشت و تیم ها و نفرات برتر این رقابت‌ها به المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور که تابستان در مازندران برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

امنیت و آرامش کشور ثمره خون شهداست

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، دکتر خسرو عزیزی نیز در سخنانی در افتتاحیه مسابقات فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های غرب کشور اظهار داشت: امنیت و آرامشی که برخلاف دیگر کشورهای منطقه در کشورمان حاکم است ثمره خون شهداست.

وی ادامه داد: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و جانبازی آزادگان و جانفشانی رزمندگان است و در واقع می‌توان گفت که خون شهدا انقلاب را بیمه کرده است.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه مسابقات فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر بستر مناسبی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به دانشجویان است، یادآور شد: تحقق این مهم مستلزم توجه بیشتر به بخش فرهنگی این مسابقات است.

لازم به ذکر است؛ مشعل المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاههای غرب کشور توسط فرزند شهید رهبر پس از تجدید بیعت با آرمان های شهدا از محل یادمان سه شهید گمنام دانشگاه لرستان تا محل برگزاری این مسابقات حمل و روشن شد.