تجلیل دانشگاه محقق اردبیلی.jpg سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اردبیل – اساتید نمونه و دارای افتخارات ملی و بین‌المللی دانشگاه‌ محقق اردبیلی که پیش از این در بین یک درصد دانشمندان برتر جهان گرفته بودند، تجلیل شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، در این مراسم که بعد از ظهر چهارشنبه با حضور مدیران و اساتید دانشگاه و استاندار اردبیل برگزار شد، چهار نفز از اساتید و عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی مورد تجلیل قرا گرفتند.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در این مراسم با اشاره به قرار گرفتن اعضای هیئت علمی این دانشگاه در بین یک درصد دانشمندان برتر جهان، این مهم را نشانه ای از ارتقای علمی این دانشگاه ارزیابی کرد.

گودرز صادقی با اشاره به افزای اعضا هیئت علمی این دانشگاه طی دو سال اخیر یادآور شد: تعداد اعضای هیات علمی دانشگاه در سال ۹۲ حدود ۲۷۶ نفر بود، اما این رقم در سال گذشته به ۳۲۳ نفر و امسال به ۳۴۱ عضو تمام وقت افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه تعدادی از اعضا نیز از امسال با آغاز بورسیه کار خود را آغاز خواهند کرد، متذکر شد: طی این دو سال رشد تعداد اعضا علمی دانشگاه محقق اردبیلی بالغ بر ۲۴ درصد رشد داشته است.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی استادیار دانشگاه را نیز طی دو سال پیش ۱۵۹ نفر برشمرد و بیان داشت: این تعداد طی سال گذشته با رشد ۲۸ نفری به ۱۸۷ نفر  در سال جاری به بیش از ۱۹۰ رسیده، این رشد را در بحث اعضای هیئت علمی با رتبه علمی دانشیاری نیز اتفاق افتاده و در دو سال اخیر ۲۴ نفر به این مجموعه اضافه شده اند.

وی به رشد قابل توجه دانشگاه محقق اردبیلی در بحث عضو هیئت علمی با رتبه استادی اشاره کرد و با به رشد ۱۵ نفری در این خصوص متذکر شد: دانشگاه محقق اردبیلی در مقایسه با سایر دانشگاه مطرح کشور دانشگاه جوانی محسوب می شود اما امروز در بسیاری از زمینه ها خود را به سطح اول کشور سوق داده است.