سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ما در این بنیاد نیازهایمان را به صورت کتابچه‌ای در اختیار خیرین قرار می دهیم تا در ساخت بناهای جدید و تجهیز ملزومات آزمایشگاهی واقفین عزیر اطلاعات لازم را در دست داشته باشند.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر محمود نیلی رئیس پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران عصر امروز در تالار علامه امینی این دانشگاه در سومین جشنواره خیرین و واقفین تهران با اشاره به فعالیت‌های بنیاد حمایتی و عام المنفعه اشاره داشت: این بنیاد نهادی سیاسی فرهنگی و ملی بوده و یکی از اهداف اساسی آن افزایش فعالیت خیرین در جهت توانمندی دانشجویان بورسیه است.
رئیس پردیس دانشکده فنی با بیان اینکه دانشگاه تهران دانشگاهی ملی و با نیازهای مختلفی است، افزود: ما در این بنیاد نیازهایمان را دسته‌بندی کرده و به صورت کتابچه‌ای در اختیار خیرین قرار می دهیم تا در ساخت بناهای جدید و  تجهیز ملزومات آزمایشگاهی واقفین عزیر اطلاعات لازم را در دست داشته باشند.
وی ابراز داشت: این بنیاد در جهت انسانی توجه ویژه ای دارد و بهتر است که امکانات مادی و معنوی توسط افراد خیر در اختیار این نهاد قرار داده شود.
نیلی ادامه داد: طرح توسعه دانشگاه تهران نیازمند حمایت خیرین عزیز و دستگاه های حوزه دولتی است و خوشبختانه اقدامات زیادی در آن صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: اولین جلسه هیأت رئیسه این بنیاد در ۳۰ بهمن ماه ۹۳ برگزار شد و بعد از وقفه ۸ ساله اولین جلسه هیأت رئیسه در خرداد ۹۳ با حضور همه اعضا و تشکیل و دستور تأسیس دانشکده‌های ادبیات و همچنین ابوریحان داده شد.
وی تأکید کرد: در صورت هیأت رئیسه این بنیاد امضای تفاهم‌نامه دانشگاه کارآفرینی، احداث دانشکده مکانیک و همچنین ساخت مسجد پردیس دانشگاه و اهدای کتابخانه و همچنین بورسیه دانشگاه برتر با همکاری مؤسسه فرهنگی آموزشی قلم‌چی از دیگر مصوبات بنیاد حمایت‌های دانشگاه تهران است