سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دبیر جشنواره نور گفت: جشنواره نور با هدف اصلاح و ویرایش روشندلان سال آینده برگزار می‌شود.

 

حسین منصوری دبیر جشنواره نور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ۱۵ جشنواره نور صبح امروز با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و استان تهران برگزار شد.
وی در خصوص هدف از برگزاری این جشنواره افزود: هر ساله با فرا رسیدن سال نو این جشنواره برگزار می‌‌شود که با اصلاح و پیرایش روشندلان امسال شروع به کار کرد.
دبیر جشنواره نور خاطرنشان کرد: در دوره‌های قبلی این جشنواره سالمندان، کودکان بی‌سرپرست و جانبازان برای اصلاح قرار گرفته‌اند و تا کنون توانسته‌ایم این کار را به طور شایسته انجام دهیم.
منصوری افزود: این طرح را تا کنون در استان تهران انجام داده‌ایم و با صحبت‌هایی که با مدیر کل فنی‌حرفه‌ای استان تهران داشته‌ایم قرار شده این جشنواره را به صورت کشوری در سال آینده برگزار کنیم.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: آرایشگرانی که در این جشنواره فعالیت می‌کنند آرایشگرانی هستد که سالن یا آموزشگاه دارند و در کنار این افراد جوانانی که کار پیرایش را جدیداً آموزش دیده‌اند مشغول به اصلاح و پیرایش هستند.