سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم تجلیل از۱۵۷ دانشجوی ممتاز شاهد و ایثارگر دوره دکتری با حضور وزیران بهداشت، علوم و رئیس دانشگاه آزاد و مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اولین مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دوره دکتری صبح امروز در تالار ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ،‌دکتر فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری ، دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام دکتر شهیدی رئیس بنیاد شهید و نماینده ولی فقیه و همچنین حجت‌الاسلام معاون فرهنگی بنیاد شهید برگزار شد. 
بر اساس این گزارش در این مراسم ۱۵۷ دانشجوی ممتاز ایثارگر و شاهد دوره دکتری با حضور اساتید دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین وزارت علوم ، بهداشت، دانشگاه آزاد و همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل به عمل می آید. 
گفتنی است، در این مراسم کیک تولدی به یا ۱۲هزار شهید ۸ سال دفاع مقدس که در ماه اسفند به دنیا آمده بودند به صورت نمادین به وسیله روسای سازمان‌های برگزار کننده مراسم انجام شد.