سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه تهران هر ساله به سه پایان نامه برتر کارشناسی‌ارشد در رشته ‌های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر جایزه اعطا می‌کند

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی نوروزی مدیر اجرایی در خصوص ارائه جوایز برتر دانشجویان مهندسی شیمی، نفت و پلیمر اظهار کرد: دانشگاه تهران هر ساله به سه پایان نامه برتر کارشناسی‌ارشد در رشته ‌های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر جایزه اعطا می‌کند که با حمایت مالی بنیاد حامیان دانشکده فنی و مهندسی شیمی و خانواده مرحوم دکتر هاشمی (از استادان پیشکسوت دانشکده شیمی) صورت می‌گیرد.
وی در خصوص متقاضیان این مسابقه ادامه داد: این افراد تا یک سال پس از دفاع (تا انتهای بهمن ماه هر سال) می‌توانند چکیده پایان‌نامه و مقاله‌های استخراج شده از آن و هر نوآوری و اختراع مربوط با پایان‌نامه را به دبیر خانه مستقر در دانشکده مهندسی شیمی ارائه دهند.
نوروزی تصریح کرد: پس از ارزیابی مقاله‌های استخراج شده توسط هیئت داوران پایان‌نامه به مرحله دوم راه می‌یابند که دانشجویان در حضور داوران پایان‌نامه خود را ارائه می‌دهند و در پایان به پایان‌نامه برتر به انتخاب داوران جایزه اهدا می‌شود.
وی در خصوص هدف برگزاری مسابقه پایان‌نامه‌های برتر بیان کرد: هدف ما از برگزاری آن، ترغیب دانشجویان رشته مهندسی شیمی، نفت و پلیمر به ارائه نوآوری، چاپ مقالات پژوهشی معتبر علمی و کاربردی سازی پایان‌نامه‌های دانشجویان می‌باشد.
نوروزی در خصوص جوایز برتر دانشجویان مهندسی شیمی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: سه مقاله برتر در بین مقالات متعدد توسط داوران انتخاب می‌شود و به ترتیب از نفر اول تا سوم ۵۰ میلیون ریال، ۳۰ میلیون ریال و ۲۰ میلیون ریال در پایان مراسم جوایز اهدا خواهد شد.