سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت:نتایج نهایی آزمون اختصاصی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ویژه واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام می شود.

دکتر بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت:نتایج نهایی آزمون اختصاصی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد ویژه واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ١١ امروز دوشنبه ۱۰ اسفند ماه اعلام می شود.
وی در ادامه افزود:کلیه داوطلبانی که در آزمون های مذکور شرکت کرده اند، میتوانند با مراجعه به سامانه azmoon.net از نتایج نهایی آزمون خود اطلاع یابند.
رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاکید کرد: پذیرفته شدگان واحدهای بین المللی و برون مرزی در طول مدت تحصیل خود امکان انتقال و یا مهمانی به سایر واحدهای دانشگاهی را ندارند و در صورت ثبت نام فقط بابد در واحد دانشگاهی محل پذیرش ادامه تحصیل دهند.
وی خاطر نشان کرد:کلیه داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته شده اند باید از روز چهارشنبه ١٢ اسفند برای ثبت نام به واحد دانشگاهی که در آن پذیرش شده اند مراجعه نمایند.