سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد از ابلاغ آیین نامه کار دانشجویی به واحدهای دانشگاه آزاد مراکز استان، واحدهای مستقل، مراکز آموزشی و سازمان سما، خبر داد.

دکترعلیرضا صامت مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه ازاد در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مبلغی به عنوان حقوق کار برای دانشجویان این دانشگاه وجود ندارد اما بر اساس بخش نامه ی ابلاغ شده برای مقطع کاردانی و کارشناسی مبلغی به عنوان تخفیف شهریه تا سقف ۵٠ درصد در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد:برای دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی به ازای هر ساعت کار مبلغ ٣٠ هزار ریال مقطع ارشد و دکتری تخصصی مبلغ ۵٠ هزار ریال و دکتری مبلغ ۶٠ هزار ریال در نظر گرفته شده است .
مدیر امور دانشجویی دانشگاه آزاد افزود: دانشجویان تنها میتوانند در برخی از قسمت های دانشگاه از جمله فعالیت های پژوهشی فرهنگی حوزه روابط عمومی فعالیت نمایید و حضور آنها به عنوان همکار در قسمت های فارغ التحصیلان و بایگانی و کارپردازی ممنوع است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این آیین نامه با هدف بهره گیری پاره وقت از توانمندی و خلاقیت های دانشجویان در پیشبرد امور دانشگاه و ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت اجتماعی، تجربه آموزی دانشجویان و مساعدت مالی به آنان در زمینه شهریه تحصیلی، تدوین شده است.