سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ممیزی ۶ رشته محل دکتری دامپزشکی این دانشگاه از هفته جاری آغاز می‌شود.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون ، فرهاد حسین‌زاده لطفی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در حال حاضر ۶ رشته محل جدید در تکمیل ظرفیت اخیر برای پذیرش دانشجو اعلام آمادگی کرده‌ اما با توجه به اینکه ممیزی این رشته‌ها باید انجام شود اگر با هماهنگی نظام دامپزشکی و مدیران گروه رشته دامپزشکی در واحدهای ارائه‌دهنده قرار بر این است تا یک ممیزی مشترک از این ۶ واحد انجام شود و در صورتی که این ۶ واحد حداقل‌های پذیرش دانشجو را داشتند، بتوانند جهت جذب دانشجویان اقدام نمایند در غیر این صورت(نداشتن حداقل‌ها) به آنها دانشجو تعلق نمی‌گیرد.
وی ادامه داد: مراحل تحقق این امر احتمالا از هفته جاری آغاز می‌شود و حدود ۲ الی ۳ هفته زمان لازم است تا ممیزی این ۶ واحد که اعلام کرده‌اند، انجام شود.

ممیزی رشته محل های مشترک دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون واحدهایی که قرار است ممیزی مشترک در آنها انجام بپذیرد، افزود: واحدهای چالوس، قائم‌شهر، قم و سبزوار از جمله واحدهایی هستند که قرار است ممیزی مشترک دامپزشکی ها در آنها صورت پذیرد.
وی خاطرنشان کرد: نتایج این ممیزی مشترک سال ۹۵ اعلام می‌شود، همچنین در آن هم تکمیل ظرفیت فعلی و هم تکمیل ظرفیت سال ۹۵ لحاظ می‌شود.ضمن اینکه این ممیزی برای مقاطع ارشد و دکتری است.