1440921635462_635747440273266570_B.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: حضور چشمگیر مردم در انتخابات ۷ اسفند ماه یک پیروزی بزرگ برای مردم و انقلاب اسلامی و تحقق بخشی به اراده غالب الهی بود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده در مراسم تقدیر از برگزار کنندگان هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، با تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری اجلاس هفتادم دانشگاه آزاد اسلامی، خاطر نشان کرد: خوشبختانه اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی با نظم و برنامه ریزی خوبی برگزار شد که حاصل زحمات تک تک کارکنان در حوزه های مختلف دانشگاه اعم از حوزه برنامه ریزی، تدارکات، هیات های امنای استانی، فناوری اطلاعات، روابط عمومی ، مرکز حوزه ریاست، حفاظت، حراست و … است.

وی با بیان اینکه باید نتایج کمیسیون های اجلاس به یک برنامه عملیاتی و اجرایی تبدیل شود، گفت: در این زمینه باید مجموعه کتاب اجلاس چاپ شده و نتایج آن به برنامه تبدیل شود چرا که در غیر اینصورت برگزاری اینگونه جلسات باعث هدر رفت منابع خواهد شد.

دکتر میرزاده با اشاره به برگزاری جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این جشنواره هر ساله همزمان با سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود و در سال آتی نیز مقرر شده نمایشگاهی از محصولات پژوهشی تجاری سازی شده واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در ساختمان در دست احداث سازمان مرکزی برپا شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه پیروزی بزرگ ملت ایران در شرایط پسابرجام که همانا حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای بود را تبریک گفت.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات پایه استوار نظام های مردمی است، گفت: مردم ایران برای پشتیبانی از نظام و انقلاب خود در انتخابات ۷ اسفند ماه حضور چشمگیری داشتند که یک پیروزی بزرگ برای مردم و انقلاب اسلامی محسوب می شود.

دکتر میرزاده حماسه حضور مردم را نشانه غلبه اراده خداوند دانست و خاطر نشان کرد: حضور چشمگیر مردم در انتخابات که تحقق بخش اراده الهی است نشان دهنده این موضوع است که مردم تعیین کننده سرنوشت خود هستند.

وی ابراز امیدورای کرد: با آرای مردم مجلسی بر سر کار بیاید که دلسوز مردم بوده و با هماهنگی با دولت بتواند مشکلات مردم را حل کند.

مردم همواره در تنگناهای سیاسی اثبات کرده اند که تصمیم گیرنده نهایی هستند

دکتر میرزاده با بیان اینکه مردم ایران مردمی زنده و حساس هستند، گفت: این مردم همواره در تنگناهای سیاسی اثبات کرده اند که تصمیم گیرنده نهایی هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تاکید کرد: ما دانشگاهیان کشور نیز با تمام توان در راه توسعه علمی، پژوهشی، فناوری، کارآفرینی و مخصوصا توسعه کیفی دانشگاه ها و کشور تلاش خواهیم کرد و همکاری، همراهی، همگامی و همفکری چاره ما برای عبور از مشکلات دانشگاه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این مراسم دکتر فریدون رهنمای رودپشتی معاون برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش بنیان و دبیر هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن تشکر از تمام برگزار کنندگان اجلاس دانشگاه، گفت: برگزاری منظم و آبرومندانه این اجلاس حاصل کار بزرگ تمام مجموعه بود و بزودی مصوبات اجلاس نهایی شده و ابلاغ می شود.