1432021128087_111161.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: ۷۰۰ نفر از دختران دانشجوی دانشگاه کشاورزی ساری در خوابگاه اقامت دارند و از امکانات رفاهی برخوردار نیستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مازندران، حجت الاسلام یزدانی در نشست خیرین و هیئت رییسه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با رخشانی مهر، معاون توسعه و عمرانی وزارت علوم، با بیان این مطلب گفت: ۷۰۰ نفر از دختران دانشجوی این دانشگاه در خوابگاه اقامت دارند و از امکانات رفاهی برخوردار نیستند.

وی افزود: انتظار می‌رود حداقل‌های رفاهی دانشگاهیان تامین شود و اگر مهمانانی را به ساری دعوت می‌کنیم بتوانیم از ایشان در همین دانشگاه پذیرایی کنیم.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با اشاره به اینکه نباید زمین دانشگاه به مسکن مهر اختصاص می یافت، تصریح کرد: این اقدام کار درستی نبوده است.

وی افزود: نیاز به زیرساخت‌های مهم و اساس در دانشگاه وجود دارد و امیدواریم دولت تدبیر و امید به نیازمندی های این دانشگاه توجه ویژه کند و برای حل این مشکلات برنامه‌ری شود.

یزدانی با اشاره به اینکه استانداری همیشه با روی گشاده با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برخورد کرده است، اظهار کرد: کمبودهای این دانشگاه جدی و بسیار است و نیاز است هر چه سریع‌تر برای حل این مسائل اقداماتی عاجل صورت گیرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، رییس سازمان مردم نهاد استان مازندران نیز در این نشست بیان کرد: سازمانهای مردم نهاد دارای وجدان پاک هستند و دلی عاشق و ظرفیت ارزشمند و دلسوز در جامعه دارند.

علی فلاح افزود: تشکیل مجمع خیرین برای دانشگاه از این نظر ضروری است که تشکیلات خیرخواهانه بهترین مرکز برای نهادینه کردن کار خیر است و از این طریق برخی از کمبودهای دانشگاه نیز مرتفع خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه تاکنون ۱۰ اقدام فرهنگی در دانشگاه انجام شد، تصریح کرد: تشکیل کمیته محیط زیست، تکمیل زینبیه، حمایت از ازدواج دانشجویی و کلنگ زنی مرکز درمانی از این اقدامات بوده است.