سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام ۱۱ هزار دانشجو تا پایان فروردین ۱۳۹۵ به عتبات عالیات خبر داد.

 

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفتگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: چهاردهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات از بهمن ماه آغاز شده و این اعزام‌ها تا پایان فروردین ماه ۹۵ ادامه دارد.
وی از اعزام بیش از ۲۶۰۰ دانشجو به عتبات در این دوره خبر داد و افزود: تاکنون بیش از ۲۶۰۰ دانشجو در قالب ۶۶ کاروان سفر کرده‌اند که از این تعداد ۲۴ کاروان زمینی و ۴۲ کاروان هوایی بوده‌اند و تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۵ آمار اعزام‌ها به بیش از ۱۱ هزار نفر  می‌رسد.
زارع اظهار داشت: با توجه به اینکه تمامی کاروان‌های دانشجویی دارای روحانی هستند، از این ستاد عتبات دانشگاهیان، مداحان ثابتی را در نجف و کربلا در نظر گرفته‌ است که مراسم استقبال و زیارت اول در حرم و وداع شب آخر در کربلا و نجف، زیر نظر روحانی کاروان و با حضور مداحان اعزامی برگزار شود.
معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در پایان افزود: همایش‌های جداگانه‌ای علاوه بر برنامه‌های مذکور در کربلا در بعثه مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.
انتهای پیام