1438070386203_1E8A1682.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم و رییس دانشگاه سوره با اشاره به جلسه‌ وزارت علوم برای طراحی نمادی برای این وزارتخانه گفت: هفته گذشته قرار بود رییس یکی از دانشگاه‌های هنر نمادی برای وزارت علوم طراحی کند. اگر در حال حاضر فقط رییس دانشگاه سوره بودم، به وزارت علوم پیشنهاد می‌دادم تا طراحی این نماد را برعهده دانشگاه سوره بگذارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر روشن معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم و رییس دانشگاه سوره در اختتامیه نمایشگاه ۱۷۵ شهید غواص در دانشکده معماری دانشگاه سوره، ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره اظهار کرد: دانشگاه سوره در حوزه‌های مختلف توفیقات مختلفی کسب می‌کند. من بسیار خشنود هستم که این دانشگاه در جشنواره فجر مجموعا ۸، ۳ و ۱ سیمرغ بلورین به ترتیب توسط دانشجویان، اساتید و دانش‌آموختگان کسب کرد.

رییس دانشگاه سوره در ادامه با اشاره به کسب سیمرغ بلورین توسط دانشجویان، دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه سوره در جشنواره فجر گفت: اساتید، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه سوره اقدامی انجام می‌دهند که بسیار بزرگ، شایسته و دور از انتظار است. این جشنواره به اهتمام دانشجویان و با راهنمایی اساتید این دانشگاه برگزار شده است.