جامعه المصطفیسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشهد- مسئول اداره امور خانواده جامعه المصطفی العالمیه مشهد از برگزاری مسابقات قرآن و حدیث فرزندان طلاب غیر ایرانی به صورت متمرکز در مراکز داخل و خارج کشور این مرکز خبر داد.

طاهره اکبری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره قرآن و حدیث فرزندان طلاب غیرایرانی جامعه المصطفی العالمیه به صورت همزمان در تمامی مراکز جامعه المصطفی در داخل و خارج کشور اظهار کرد: این مسابقات از صبح امروز  آغاز و تا روز جمعه در رده های سنی مختلف ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در نوبت صبح روز سه شنبه دختران و پسران فرزندان طلاب غیر ایرانی در سنین ۸ تا ۱۰ سال در این مسابقات شرکت می کنند، افزود: عصر سه شنبه نیز ۲۷ نفر از پسران در رده سنی ۱۱ تا ۱۸ سال در این مسابقات شرکت می کنند.

مسئول اداره امور خانواده جامعه المصطفی العالمیه مشهد ادامه داد:‌ این مسابقات در رشته هایی همچون اذان، قرائت، حفظ یک جزء، سه جزء، چهار جزء و پنج جزء، حفظ جزء ۳۰، صوت و لحن و ترتیل برگزار می شود.

وی گفت: مرحله کتبی و قرآنی این مسابقات روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح مخصوص پسران و ساعت ۱۵ مخصوص دختران برگزار می شود.

اکبری خاطرنشان کرد:‌ همچنین در روز جمعه ساعت ۱۰ صبح مرحله کتبی حدیث پسران و ساعت ۱۵ این مسابقه برای دختران برگزار می شود.

وی ابراز کرد: مسابقات شفاهی این دوره از جشنواره قرآن و حدیث فرزندان طلاب غیرایرانی ثبت و ضبط شده و برای داوری به مرکز اصلی جامعه المصطفی در قم ارسال می شود.

مسئول اداره امور خانواده جامعه المصطفی العالمیه مشهد از اعلام نتایج چهارمین دوره جشنواره قرآن و حدیث فرزندان طلاب غیرایرانی جامعه المصطفی العالمیه تا نیمه اسفند ماه خبر داد.