بیماری پوستی نرگس رسولی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – شیراز – معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: کنگره بین‌المللی پوست ۵ اسفندماه در سالن مرکز اسناد و کتابخانه ملی شیراز، آغاز به‌کار خواهد کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بصیر هاشمی افزود: این کنگره بین‌المللی به مدت سه روز و تا هفتم اسفندماه ادامه خواهد داشت و مرکز تحقیقات مولکولی پوست دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار کننده آن است.

وی با اشاره به حضور میهمانانی از کشورهای آمریکا، آلمان، یونان، ایتالیا، اسپانیا و هند، گفت: بالغ بر ۲۵۰ نفر متخصص و دستیار پوست از سراسر کشور در این نشست علمی حضور خواهند داشت.

هاشمی با بیان اینکه کنگره بین‌المللی پوست از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت مجوز دریافت کرده است، گفت: شرکت در این کنگره ۱۲.۲۵ امتیاز بازآموزی برای متخصصان پوست به‌همراه خواهد داشت.

وی یادآور شد: در این کنگره هشت کارگاه تخصصی در موضوعات مختلف با بیماری‌های پوست پیش‌بینی شده که طی آن ۳۵ سخنران، تحقیقات و مطالب علمی روز جهان را بیان خواهند کرد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی، با حضور حدود ۳۰ شرکت از برنامه‌های جنبی این کنگره است، افزود: دکتر فرهاد هنجنی رئیس و  دکتر فریده جوکار و دکتر نسرین صاکی دبیران اجرایی، دکتر لادن دستغیب و دکتر مژده سپاس‌خواه دبیران علمی این کنگره هستند.