borna ghasemi-2-197.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با اشاره به زیرساخت سازی برنامه‌های دانشجویی فرهنگی و هنری برای آینده فرهنگ کشور، گفت: امیدوارم بودجه کافی برای برنامه های فرهنگی و هنری در دانشگاه‌ها در نظر گرفته شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، فرهاد قائمیان شب گذشته در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی-هنری دانشجویان و اولین دوره جشنواره فرهنگی –هنری اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: آینده فرهنگی کشور در دستان همین دانشجویانی است که برای شرکت در جشنواره تلاش کرده و نقش آفرینی کردند.

وی خاطرنشان کرد: نگاه وسیع برای ارتقای فرهنگ عمومی و اجتماعی در فضای با نشاط و صمیمی دانشجویی ایجاد می‌شود، برای همین آرزو می‌کنم برگزاری چنین جشنواره هایی ادامه داشته باشند.

وی پیشنهاد کرد که برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی محدود نبوده و گروه های مختلف پزشکی را نیز شامل شود.

قائمیان در پایان خاطرنشان کرد: مدیون مردم آذربایجان و زادگاه خودم اردبیل هستم و بزرگواری آنها را فراموش نمی‌کنم.

گفتنی است؛ آیین اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی-هنری دانشجویان و اولین دوره جشنواره فرهنگی –هنری اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار و از دانشجویان برگزیده کشوری این جشنواره تجلیل شد.

همچنین، فرهاد قائمیان که از دواران مرحله کشوری این جشنواره بود مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.