سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: متقاضیان شرکت در آزمون ارشد ناپیوسته ۹۵ از ۳ الی ۸ اسفند فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش  و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، اطلاعات ثبت نام داوطلبان شرکت کننده در آزمون ارشد ناپیوسته ۹۵ و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی که در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده‌اند، فردا دوشنبه سوم اسفند لغایت چهارشنبه ۵ اسفند بر روی سایت قرار می‌گیرد. 
 
وی ادامه داد: کلیه داوطلبان(۷۰۰ هزار و ۶۰ نفر)می‌بایست در این مهلت اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشر شده نسبت به کنترل و مشاهد اطلاعات ثبت نام مبادرت نموده و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند. 
 
مشاور عالی سازمان  سنجش  خاطر نشان کرد: جهت همراهی با کسانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام ورودی ارشد ناپیوسته نشده‌اند تصمیم گرفته شد تا از تاریخ ۳ اسفند لغایت چهارشنبه ۵ اسفند ماه داوطلبان بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما تقاضا نامه اینترنتی خود را برای ثبت نام تکمیل نمایند.