1455975274683_113251 (1).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  جشن ازدواج دانشجویی ۳۰ زوج جوان در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، به همت معاونت تربیتی –دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین (ع) اولین مراسم جشن ازدواج دانشجویی با مشارکت ۳۰ زوج از دانشجویان این دانشگاه با حضور خانواده ها و جمعی از مسئولان دانشگاه جامع امام حسین(ع) در تالار زیتون برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حبیب زاده نماینده ولی فقیه در دانشگاه جامع امام حسین(ع) در این مراسم از ازدواج به عنوان عهدی که انسان برای شروع زندگی مشترک می‌بندد یاد کرد و اظهار داشت: وفای به عهد از ویژگیهای برجسته یک مومن است و این مهم اهمیت و جایگاه ازدواج در دین مبین اسلام را مشخص می کند.

وی در ادامه حسن خلق، همدلی، احترام متقابل، ابراز محبت، ایجاد حس امنیت، رعایت شأن و منزلت و تکیه گاه بودن برای یکدیگر را از ویژگی‌های یک زوج خوشبخت و خانواده اسلامی دانست.

در ادامه سرهنگ پاسدار سید محمد مداح معاون تربیتی –دانشجویی دانشگاه جامع امام حسین(ع) با ارائه گزارشی از برگزاری این مراسم گفت: جمع حاضر ۳۰زوج از دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین (ع) هستند که در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.

وی ترویج سبک زندگی اسلامی را از اهداف مهم برگزاری این مراسم دانست و تاکید کرد: در صدد هستیم این اتفاق مبارک را به صورت سالانه در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار کنیم تا جوانان مومن وانقلابی بتوانند با بهره‌مندی از الگوی اسلامی و با معنویت و سادگی زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از معاونت روابط عمومی دانشگاه جامع امام حسین(ع)، زوج های جوان دانشجوی دانشگاه جامع امام حسین (ع) پس از برگزاری مراسم جشن و دریافت هدایا و لوح تبریک دانشگاه، به سفر زیارتی مشهد مقدس مشرف شدند.