erfan khoshkhoo-8-37.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  آزمون دکتری ۹۵ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از توزیع شرکت در آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال ۹۵ از ۱۱ اسفندماه خبر داد.

آمار ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از ثبت‌نام ۱۵۸ هزار و ۹۴ داوطلب برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۵ خبر داد و گفت: از این تعداد ۸۰ هزار و ۵۱۵ نفر در گروه آموزشی علوم انسانی، ۲۰ هزار و ۶۱۲ نفر در گروه آزمایشی علوم پایه، ۳۱ هزار و ۸۰۱ نفر در گروه آزمایشی فنی و مهندسی، ۱۱ هزار و ۸۵۴ نفر در گروه آزمایشی کشاورزی و منابع طبیعی، ۷۴۹۷ نفر در گروه آزمایشی هنر، ۱۴۱۷ نفر در گروه آزمایشی دامپزشکی و ۴۳۹۸ نفر در گروه آزمایشی زبان ثبت‌نام نموده‌اند.

زمان توزیع کارت آزمون دکتری ۹۵

وی افزود: کارت شرکت در آزمون مذکور و برگ راهنمای مربوط از سه‌شنبه ۱۱ اسفندماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان قرار می‌گیرد با مراجعه به سایت نسبت به دریافت پرینت اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان اظهار کرد: این آزمون در روز جمعه ۱۴ اسفندماه در ۵۴ شهرستان مختلف برگزار می‌شود.