بطحایی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر طی بیانیه ای از نامزدی نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، دکتر سید محمد تقی بطحایی، عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیر با صدور بیانیه ای از نامزدی نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

متن بیانیه بدین شرح است؛

باسمه تعالی
»وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا«

انصراف از نامزدی نمایندگی دوره دهم مجلس شوری اسلامی دکتر سید محمد تقی بطحائی-قم:

اینجانب دکتر سید محمد تقی بطحائی متولد محله مقدس چهار مردان قم استاد رشته برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران نامزد نمایندگی دوره دهم مجلس شوری اسلامی باتوجه به حضور بیش از نود(٩٠) نامزد صلاحیت دار برای ٣ کرسی نمایندگی که حقیر کمترین آنها هستم و بین آنان شخصیت هایی هستند که از هر لحاظ از اینجانب برتر هستند، لذا انصراف خود را از نامزدی نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی اعلام می نمایم و به امید لطف و رضایت خداوند در همان مقام دانشگاهی خدمت را ادامه می دهم.

انشاء الله همگی با انتخاب افراد اصلح، دانا و پاک، پای صندوق های رای رفته  و به شایسته ترین ها رای می دهیم تا آنان با تصویب طرح ها و لوایح الهام گرفته از قران و عترت و با توجه به وصایای امام خمینی(ره)و توصیه های مقام معظم رهبری و مراجع عظام و نظارت دقیق بر اجرای قوانین  موجبات رفع مشکلات فرهنگی و اقتصادی مردم را در حوزه های آب، انرژی، و امنیت غذا و دارو و مسکن و فرصت های شغلی و امر ازدواج جوانان فراهم نمایند. در پایان عزت و سرفرازی بیشتر کشور، دولت و ملت عزیز ایران و همشهریان عزیز خودم در قم را، از خداوند متعال خواستارم.
                
دکتر سید محمد تقی بطحائی
نامزد نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی»