بوشهر انتخاباتسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مسئول قرارگاه بصیرت افزایی معاونت سیاسی بسیج دانشجویی خوزستان از برگزاری ویژه برنامه های انتخاباتی با نام صدای دانشجویان در دانشگاه های این استان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی محسن رحیمی گفت: این برنامه ها در قالب کرسی های آزاد اندیشی، تریبون آزاد، نشست های بصیرتی و مناظره با حضور کاندیداها برای ارائه برنامه و پاسخ به مطالبات دانشجویی برگزار می شود.   

وی با بیان اینکه لزوم روشنگری در زمینه انتخابات آگاهانه دانشجویان در عرصه پرتلاطم انتخابات پیش رو، امری ضروری است، افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری ملت در پای صندوق های رای، تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران و حمایت از این نظام مقدس و برهم زدن نقشه های دشمنان انقلاب و بدخواهان در گرو حضور پرشور و انقلابی ملت شریف ایران اسلامی است.

مسئول قرارگاه بصیرت افزایی معاونت سیاسی بسیج دانشجویی خوزستان اظهار داشت: در راستای شفاف سازی عرصه انتخابات برای قشر دانشجو، برنامه ریزی جامعی در سطح دانشگاه های استان خوزستان تدوین شده است.

رحیمی خاطرنشان کرد: متاسفانه در ایامی که دانشجویان خود را آماده رساندن مطالبات به حق خود به گوش مسئولین هستند، برخی از روسای دانشگاهی، مغرضانه از روشنگری و شنیدن صدای حقیقت واهمه دارند و در حال سنگ اندازی برای لغو این برنامه ها در دانشگاه ها هستند.

ویژه برنامه های صدای دانشجو در ایام انتخابات در دانشگاه های استان خوزستان به شرح ذیل است:

 ۱- دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر (تریبون آزاد) ۱ اسفندماه ۹۴

 ۲- آزاد اسلامی اهواز (تریبون آزاد) ۱ و ۳ و ۵ اسفندماه ۹۴  

 ۳- علوم پزشکی شوشتر (تریبون آزاد) ۲ اسفندماه ۹۴   

 ۴- فرهنگیان پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) (نشست بصیرتی) ۲ اسفندماه ۹۴

 ۵- جهاد دانشگاهی خوزستان (نشست بصیرتی) ۲ اسفندماه ۹۴

 ۶- پیام نور اهواز (مناظره) ۳ و ۴ اسفندماه ۹۴

 ۷- فنی چمران اهواز (نشست بصیرتی) ۳ اسفندماه ۹۴

 ۸- آزاد دزفول (نشست بصیرتی) ۳ و ۴ اسفندماه ۹۴

 ۹- صنعتی جندی شاپور دزفول (نشست بصیرتی) ۳ اسفندماه ۹۴

۱۰- علوم و فنون دریایی خرمشهر (نشست بصیرتی) ۴ و ۵ اسفندماه ۹۴

 ۱۱-صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان (تریبون آزاد) ۴ اسفندماه ۹۴ 

 ۱۲-جهاد دانشگاهی خوزستان (تریبون آزاد) ۵ اسفندماه ۹۴

 ۱۳-آزاد دزفول (کرسی آزاد اندیشی) ۵ اسفندماه ۹۴

 ۱۴-آزاد آبادان (کرسی آزاد اندیشی و مناظره)

همچنین نشست های بصیرتی با موضوع انتخابات، در روزهای ۲۵ و ۲۷ بهمن ماه، در دانشگاه های فرهنگیان حضرت رسول اکرم (ص) اهواز و آزاد اسلامی و پیام نور دزفول برگزار شده است.