1416228868105_behdasht.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت جشنوا‌ره‌های فرهنگی، ورزشی را محلی برای بروز و ظهور استعدادهای ناب دانشجویی دانست و تصریح کرد: بدون شک توجه مسئولان دانشگاهی به حوزه فرهنگ و ورزش، افق‌های بلند مدت را تبدیل به افق‌های قابل دسترس می‌کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر جلال نژادجواد در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی، ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: دانشجوی موفق باید بتواند تا هم در بعد فرهنگی و سلامت جسم و هم در تعلیم وتربیت کوشش کند. جشنوا‌ره‌های فرهنگی، ورزشی محل بروز و ظهور استعداد ناب دانشجویان است و بدون شک توجه مسئولان دانشگاهی به حوزه فرهنگ و ورزش، افق‌های بلند مدت را تبدیل به افق‌های قابل دسترس می‌کند.

مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت با بیان این که امروز ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: امروز ما در مسیر انقلاب و فرهنگ از جایگاه چشمگیری در جهان برخوردار هستیم و هیچ راهی جز اندیشه گرایی نداریم و بهترین راهکار برای نیل به فرهنگ متعالی، اندیشه ورزی است و چنان‌چه می خواهیم در راستای تعالیم اسلام حرکت کنیم، باید به تعقل و تفکر بها دهیم.

وی ادامه داد: امروزه مقام دانشجویی جایگاه فاخری است و برای حرکت در مسیر حقیقی دانشجویی، باید به رشد علمی و شخصیتی خود بپردازیم، همچنین طبیعت نقشه راهی را برای ما ترسیم می کند و این نقشه راه برای هر انسانی در سراسر زندگی ارزش و منزلت دارد، بدون شک بهترین دوران زندگی، دوران شیرین دانشجویی بوده و خاطرات نیک از آن دوره به جا می ماند، پس باید با بصیرت و تعالی جایگاه خود را در زندگی تعیین کرد.

نژاد جواد با بیان این که باید تلاش کنیم تا با استعداد و علم خودمان در جامعه اسلامی تاثیر بگذاریم، گفت: ساخت جامعه پیشرفته انسانی اسلامی، رسالت امروز همه ما بوده و این حرکت با معنویت، عبودیت، شکر خداوند متعال و توکل بر ایزد منان محقق می شود، دانشجویان ما باید همراه با استعداد انسانی، صفا، صمیمیت و همدلی داشته و امیدواریم بتوانیم به وعده های سال جدید خود همچون تاسیس خوابگاه در شرایط خروج از رکود اقدام کنیم تا پیشرفت و توسعه ایجاد شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجوی و امور مجلس وزارت بهداشت،تلاوت قرآن توسط علی زاهدی حافظ قرآن کریم، برگزاری چهار تئاتر دانشجویی توسط فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی، پخش کلیپ و نماهنگ با موضوع اجتماعی و روز پرستار، یادداشت ادبی هنری دانشجویان هنرمند و تقدیر از برترین های چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی از دیگر برنامه های این مراسم بود که با استقبال پر شور دانشجویان رو به رو شد.