1433667099404_yazdan.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در حاشیه بازدید از دانشگاه علوم دریایی و دریانوردی چابهار از حمایت ویژه و اهدای بورسیه تحصیلی به ۴۰۰ نفر از دانشجویان مستعد بی بضاعت در دانشگاه‌های ایرانشهر و چابهار با همکاری بنیاد قلم چی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، ذوالفقار یزدان مهر ضمن بازدید از فضاهای خوابگاهی و اداری دانشگاه چابهار گفت: به دلیل منابع محدود دولتی، صندوق رفاه نمی تواند پاسخگوی تمام نیازهای دانشجویان باشد، از همین رو به دنبال جذب حمایت‌های خیرین هستیم که خوشبختانه طی توافقنامه ای با بنیاد قلم چی ۴۰۰ نفر از دانشجویان مستعد کم بضاعت در دانشگاه های ایرانشهر و چابهار حمایت ویژه مالی خواهند شد.

گفتنی است مهندس یزدان مهر و هیئت همراه در این سفر یک روزه به چابهار پس از ادای احترام در یادمان شهدای این دانشگاه، موزه علوم طبیعی مکران را افتتاح کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ،موزه علوم طبیعی مکران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با هدف تشکیل بانک ژن از نمونه گیاهان دریایی حوزه مکران طی مدت ۹ ماه ساخته شده است.