دانشگاه تهران سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه تهران بر اهمیت و ضرورت تدوین و یکپارچه‌سازی برنامه‌های مرتبط با حوزه شاهد و ایثارگران در دانشگاه تأکید کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمود نیلی احمدآبادی در جلسه ستاد امور شاهد و ایثارگر دانشگاه گفت: دانشگاه تهران به لحاظ کمیت، میزبانی بیشترین تعداد دانشجو، کارمند و عضو هیأت علمی شاهد و ایثارگر را در میان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور بر عهده دارد و امیدواریم با افزایش تعامل دانشگاه تهران با سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، شاهد ارائه خدمات بیشتر و مؤثرتر به این قشر باشیم.

وی تصریح کرد: خدمت به قشر معزز شاهد و ایثارگر توفیقی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و دانشگاه تلاش خواهد کرد برنامه‌های پیش‌بینی‌شده توسط اداره‌ کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه برای سال ۹۵ را به طور کامل اجرایی کند.

سید جلال زرگر، مشاور رئیس و مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران گزارش تفصیلی از فعالیت‌های انجام‌شده در این حوزه در سال‌های ۹۳ و ۹۴ ارائه کرد و ضمن ارائه برنامه‌های پیشنهادی مرتبط با حوزه شاهد و ایثارگر دانشگاه در سال ۹۵ خواستار مشارکت جدی بنیاد شهید و امور ایثارگران در اجرای بهینه آن شد.