1431155570254_139208270946095501561293.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد با اشاره به برگزاری هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد:‌ در این اجلاس علاوه بر گزارش عملکرد سال گذشته، نگاهی به ماموریت‌ها و اهداف همه واحدها برای سال آینده می‌شود.

محمد مصطفی دعاگویی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر اینکه این اجلاس مهم‌ترین رویداد و همایش دانشگاه آزاد در سراسر سال است، افزود: در این اجلاس ریاست دانشگاه،‌ اعضای هیئت امنا و هیئت موسس، روسای واحدها، مشاورین و معاونین دانشگاه، مدیران دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی و اساتید، مدیران و معاونین ستادی، اعضای شورای راهبردی، جمعی از چهره‌های علمی و سیاسی از سراسر کشور حضور دارند.

وی افزود: در این اجلاس ضمن بررسی عملکرد روسای واحدها، برنامه‌ها و اهداف سال آینده نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد. به طور کلی این اجلاس در سه بخش برگزار می‌شود که بخش نخست با سخنرانی دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آغاز و رئیس هیئت امنا آغاز شده و در بخش دوم که عصر روز چهارشنبه برگزار خواهد شد ۲۰ کارگروه تخصصی در مورد مهم‌ترین دستور العمل خود در سال ۹۵ بحث خواهند کرد و در نهایت این دستورالعمل‌ها در قالب بخشنامه ابلاغ خواهد شد. در بخش سوم یا همان روز دوم اجلاس، نتایج کمیسیون در صحن اجلاس به بحث گذاشته خواهد شد و در نهایت اجلاس با سخنرانی دکتر میرزاده به پایان خواهد رسید.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد ادامه داد: همانطور که ذکر شد در این اجلاس علاوه بر گزارش عملکرد سال گذشته نگاهی به ماموریت‌ها و اهداف همه واحدها برای سال آینده می شود. این اجلاس جلسه‌ای برای همراه شدن همه واحدهای دانشگاه با یکدیگر است.

دعاگویی با اشاره به شعار «دانش، فرهنگ و اقتصاد» که برای اجلاس مذکور در نظر گرفته شده است اظهار کرد: شعار این اجلاس طی دو سال اخیر با الهام از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، دانش، فرهنگ و اقتصاد تعیین شده است. از آنجایی که این شعار سه رکن اساسی توسعه کشور را در بر می‌گیرد، دانشگاه آنرا شعار و الگوی موقت خود نمی‌داند و همواره این شعار را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.