دیدار مصطفی احمد از شاگردان آقای زکزاکی از کشور نیجریه با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – گرگان – نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مجلس شورای اسلامی جای دعواهای سیاسی نیست.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، ظهر سه‌شنبه در نشست صمیمی با اساتید، دانشجویان و نخبگان استان گلستان که در پردیس سینمایی کاپری گرگان برگزار شد، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی جای نگرش و تفکرات سیاسی است، اما این مسائل نباید تبدیل به مشکل شود و باید مصالح کشور را در نظر گرفت.

وی افزود: گلستان دارای مشکلات زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت و گردشگری است و این در حالی بوده که آثار تاریخی و آداب و سنن در استان، امتیازی است که از آن استفاده نمی‌شود.

وی ادامه داد: مردم باید کسانی را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند که کاربلد باشند و پس از ریشه‌یابی کردن مشکلات، آنها را حل کنند.

نماینده مردم گلستان در خبرگان رهبری با بیان اینکه جوانان ایرانی آزادی می‌خواهند، تصریح کرد: انسان در فضای غیر آزاد رشد نمی کند، البته باید چارجوب‌هایی برای آزادی مشخص کرد و هیچ جای دنیا آزادی مطلق وجود ندارد.

نورمفیدی افزود: در پیروزی انقلاب اسلامی نیز جوانان نقش بسزایی داشتند و شعار ما از همان ابتدا، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است.

وی یادآور شد: خداوند متعال انسان را آزاد گذاشته، زیرا آزادی ضرورت زندگی انسان است و بنده بارها بر کرسی آزاد در دانشگاه‌ها تاکید کرده‌ام.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: پیامبر اسلام نیز نسبت به جوانان حساسیت زیادی داشت و رفتار او برای نسل جوان از جاذبه بیشتری نسبت به نسل کهن برخوردار بود.

وی ادامه داد: انسان‌ها باید رفتار و روش زندگی پیامبر اسلام را الگو قرار دهند، زیرا پیامبر یک انسان کامل بود.