1417953913566_555.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه تبریز معتقد است، اگر دانشجویی دغدغه رفاه و امکانات نداشته باشد بهتر می تواند در مسیری که برای موفقیت خویش تعیین کرده، گام بردارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی، در آیین افتتاح چند پروژه رفاهی، خدماتی و ورزشی در دانشگاه تبریز، با بیان این مطلب افزود: این دانشگاه در حوزه دانشجویی کارکنان و مدیران توانمند و خلاقی دارد و اگر امروز در این حوزه به پیشرفت رسیده‌ایم به خاطر مدیران و کارکنان توانمند حوزه دانشجویی این دانشگاه بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه این دانشجویان فرزندان ما هستند که باید در حد توان برای رفاه، آسایش و موفقیت هر چه بیشتر آنان تلاش کنیم، یادآور شد: اگر دانشجویی دغدغه رفاه و امکانات نداشته باشد بهتر می تواند در مسیری که برای موفقیت خویش تعیین کرده، گام بردارد، لذا باید دست اندرکاران برای رسیدن به اهداف متعالی دانشجویان را حد توان یاری نماییم.

مشاور رییس و مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، نیز در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در سخنانی با تاکید بر اینکه فعالیت در حوزه دانشجویی واقعا سخت و در خط مقدم سایر فعالیت‌های دانشگاه‌ها قرار دارد، تصریح کرد: در سال‌های اخیر رشد کمی که آموزش عالی از نظر تعداد رشته‌ها و دانشجویان و … اتفاق افتاده، متناسب با زیرساخت‌ها و امکانات دانشگاه‌ها نبوده و این امر شاید موجب برخی نارضایتی‌ها در میان دانشجویان شود، لذا به تهیه امکانات مورد انتظار اقدام شود.

ناصر مطیعی، در ادامه با تاکید بر اینکه باید از دانشگاه‌های جامع و بزرگی همچون دانشگاه تبریز حمایت‌های لازم انجام گیرد، یادآور شد: دانشگاه تبریز قابلیت‌های بالایی در حوزه‌های مختلف و از جمله در امور دانشجویی برخوردار است و از این رو باید فعالیت‌های حوزه دانشجویی این دانشگاه الگوی برای سایر دانشگاه ها قرار گیرد.

مشاور رییس و مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه با تدابیر و مدیریت خوب می توان بسیاری از مشکلات حوزه امور دانشجویی را رفع کرد، تصریح کرد: کارکنان این حوزه نیز بیش از سایر بخش‌های دانشگاه فعالیت می‌کنند که باید در شأن آن‌ها قدردانی انجام گیرد.