1438073077614_635671155821023281.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری هفتادمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲۸ و ۲۹بهمن گفت: این اجلاس طبق روال بهمن ماه هرسال با هدف همگرایی و همنوایی سازمانی برگزار می‌شود و یکی از مهمترین اجلاس های کاری دانشگاه به شمار می رود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر فریدون رهنمای رودپشتی درباره ضرورت برگزاری این اجلاس خاطر نشان کرد: اداره دانشگاهی به گستردگی دانشگاه آزاد اسلامی بدون مشارکت و بهره گیری از نظرات اندیشمندان و فرهیختگان ممکن نیست، به همین سبب ریاست دانشگاه، ناگزیر است راهبردها و سیاست های کلان را در یک برنامه جامع به اطلاع تمامی مدیران و مسئولان دانشگاه برساند تا از این طریق همگرایی در مدیریت دانشگاه ایجاد شود.

معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور عالی ترین مقام های دانشگاهی، شخصیت های کشوری و لشکری در اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حضور این شخصیت ها به نوعی باعث همبستگی و همنوایی بیشتر میان دولت و دانشگاه آزاد اسلامی می شود.

دکتر رهنمای رودپشتی با بیان اینکه اجلاس امسال نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده، با مشارکت تمامی معاونت ها و بخش های ستادی دانشگاه برگزار می شود، گفت: برگزاری ۱۲ کمیسیون تخصصی با حضور معاونان دانشگاه در بخش دوم از اولین روز این اجلاس حاکی از نقش مهم این رویداد در اخذ تصمیمات مهم و کلان دانشگاه آزاد اسلامی دارد.

وی افزود: نتایج بحث های صورت گرفته در این کمیسیون ها، پس از اجلاس به شکل مصوبات اجلاس و در قالب آیین نامه و شیوه نامه ابلاغ می شود.

معاون برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: شعار اساسی اجلاس دانش، فرهنگ و اقتصاد انتخاب شده که این شعار برگرفته از ماموریت های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی با بیان اینکه دانشگاه محل دانش و فرهنگ است، افزود: از آنجایی که دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد غیر دولتی و خودگردان به مقوله اقتصاد نیز اهمیت می دهد این شعار برای هفتادمین اجلاس سراسری دانشگاه انتخاب شده است. از سوی دیگر نقش دانشگاه آزاد اسلامی در اقتصاد ملی را هم می توان در این شعار برجسته کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر رهنمای رودپشتی با اشاره به برنامه های اولین روز اجلاس گفت: دراولین روز از اجلاس، آیت الله هاشمی و دکتر میرزاده درباره ماموریت ها و راهبردهای کلان دانشگاه آزاد اسلامی به ایراد سخن خواهند پرداخت. در دومین روز از اجلاس نیز نتایج کمیسیون های تخصصی برگزار شده ارائه و در پایان با قرائت بیانیه این اجلاس به کار خود پایان خواهد داد.