b128.1.jpg سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – سومین دوره دانش افزایی پژوهشی، ویژه معاونان پژوهش حوزه‌های علمیه استان‌ها در قم آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید موسی هاشمی مدیرکل دفتر اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش حوزه‌های علمیه کشور، با اعلام این خبر اظهار داشت: معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه کشور، سومین دوره دانش افزایی پژوهشی را با هدف ارتقای سطح پژوهشی مدیران و معاونان پژوهشی برگزار می‌کند.

وی اضافه کرد: تا به حال دو دوره دانش افزایی پژوهشی برگزار شده؛ در دوره اول تعدادی از معاونان پژوهش استانی شرکت داشتند، مرحله دوم معاونان پژوهش استان‌های باقی مانده و تعدادی از مدیران واحدهای آموزشی شرکت کردند و در این دوره سوم که خوشبختانه با استقبال گسترده‌ای روبه رو شده، معاونان پژوهش استان‌های باقی مانده و معاونان پژوهش واحدهای آموزشی (مدارس و مراکز تخصصی) از سراسر کشور شرکت کرده‌اند.

وی در مورد سرفصل‌های ارائه شده در این دوره افزود: بر اساس مصوبه کارگروه علمی دوره‌های دانش افزایی علمی، ۸ سرفصل برای این دوره‌ها تعریف شده که عبارت است از: اصول و فنون پژوهش، مدیریت پژوهش، فناوری پژوهشی، آشنایی با کتابخانه، کانون‌ها و مجلات، آموزش پژوهش محور، نگارش آموزشی و مشاوره پژوهشی.

مدیرکل دفتر اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش در مورد زمان برگزاری این دوره نیز متذکر شد: سومین دوره دانش افزایی پژوهشی در دو مرحله انجام خواهد شد؛ مرحله اول آن از امروز شنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز و تا ۲۷ بهمن ماه به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت. مرحله دوم این دوره نیز از ۱۷ فروردین تا ۲۰ فروردین ماه برگزار خواهد شد.