1455199988057_Hadi Zand-1.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: نقش جوانان در به ثمر رسیدن انقلاب بارز و آشکار است و در ادامه راه انقلاب برای رسیدن به نقطه مطلوب جوانان و دانشجویان نقش مهمی بر عهده‌دارند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قزوین، حجت‌الاسلام‌ منصور زارعی در مراسم جشن دهه فجر که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: رمز موفقیت امام (ره) در به ثمر رساندن پیروزی انقلاب اعتماد، توکل، توحیدمداری بود و امام (ره ) معتقد بود که اگر در مسیر خدا حرکت کند خدای متعال کمک می‌کند و علیه کفر استکبار حرکت کرد و با همراهی ملت و جوانان و توانست موفق شود.

وی افزود: دانشجویان باید در پازل جهانی خود را موثر بدانند و با بهره‌گیری از صفات بارز امام خمینی (ره) در حفظ انقلاب کوشا باشند، دانشجو نباید این‌گونه باشد که بعد از گذشت چهار سال از تحصیل در دانشگاه منتسب به نام امام خمینی (ره) ویژگی‌های و آرمان‌های امام را نشناسد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین تصریح کرد: دانشجویان باید توجه کنند که اگر به خدا توکل کنند در این حرکت موثر خواهند بود، دانشجویان یابد خود را به خصایص ویژه امام (ره) مجهز کنند.

وی تاکید کرد: در سال جاری دو مسئله مهم در پیش داریم یکی حضور پرشور در حماسه ۲۲ بهمن و دیگری انتخاب آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان رهبری است که دانشجویان با حضور آگاهانه خود با توکل بر خدا ابراز وجود کنند.

پیشرفت همه‌جانبه کشور از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

سید ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین نیز در این مراسم تصریح کرد: با گذشت ۳۷ سال از انقلاب شاهد پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف علمی، فناوری، معنوی و فرهنگی هستیم.

وی افزود: امروزه دین‌مداری و ولایت‌پذیری، استقلال و آزادی، امنیت، مردم‌سالاری دینی از دستاوردهای انقلاب است همچنین نفوذ جهانی، رشد روزافزون علمی، افزایش تعداد دانشجویان بویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین خاطرنشان کرد: این دستاوردها بیانگر عزم و اراده قوی ملت است، ملت نشان دادند که ما می‌توانیم که این مسئله مرهون خون شهدا است که ما نیز به‌پاس آن باید در راه اعتلای کشور و در مسیر سازندگی و بالندگی قدم برداریم.