1455195114608_635908037796005920.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه اعضای هیات رئیسه، مدیران و دیگر مسئولان این دانشگاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی به همراه اعضای هیات رئیسه، مدیران و دیگر مسئولان این دانشگاه به سیل عظیم راهپیمایان ٢٢بهمن پیوستند.

میرزاده در حاشیه این راهپیمایی با اشاره انتخابات پیش رو گفت: شگفتی و تجلی حضور مردم در انقلاب اسلامی ان شااله دوباره در ۷ اسفند ماه تکرار خواهد شد و مردم با حضور پرشور خود پای صندوق های رای پایبندی خود را به انقلاب نشان خواهند داد.

میرزاده افزود: برای نظامی چون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که تکیه بر مردم دارد ضرورت حضور آنان در چنین صحنه هایی موضوعیت سیاسی دارد. کشوری چون ایران که وابسته به کشورهای خارجی نیست و کشوری عزتمند و مقتدر است تکیه گاه اصلی اش مردم هستند.

او با بیان اینکه مردم با هوش سیاسی که در این سی و هشت سال داشتند توانستند انقلاب را با حضور و اراده خود حفظ کنند، گفت: تحلیل بزرگ امام از اوضاع پیچیده آن زمان و اراده مردم سبب شد که خداوند پیروزی را برای مردم مقدر کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در طول سی و هفت سال گذشته در هر جایی که به پیروزی رسیده ایم، می بینیم که حضور مردم و رهنمودهای امام و رهبری راه گشا و عامل موفقیت بوده اند.