راهپیمایی 22 بهمن سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان‌های قم و خراسان با صدور بیانیه جداگانه‌ای از عموم مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در بیانیه مرکز مدیریت حوزه علمیه قم که با امضای حجت‌الاسلام فرخ‌فال مدیر این حوزه منتشر شده، آمده است: «وَ قُلْ جَاء الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا.

۲۲ بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت سرافراز ایران است، روزی که ابراهیم زمان، سرزمین اسلامی را از سلطه هزاران ساله بت های طاغوت و استکبار رهایی بخشید و غرور پلید و پوشالی شان را بر زمین کوبید.

و اکنون، سی و هفتمین سالگشت روزهای مقدس گلوله و فریاد، در حالی فرا می‌رسد که ایران اسلامی در  اوج اقتدار علمی و فناوری در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و جهانی قرار دارد و با اقتدار در مقابل استکبار جهانی و اذناب منطقه ای صهیونیسم ایستاده و همچنان شاهد عظمت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به بار نشستن شجره طیبه ای هستیم که «أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاء» است.

مدیریت حوزه علمیه استان قم، با الهام از مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، ضمن دعوت از آحاد ملت مسلمان، برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن ماه، همدوش و همگام ملت شجاع و سرافراز ایران، با شعار مقاومت و بصیرت، در مقابل حَربه کهنه نفوذ، تحریم و تهدید مستکبران و ایادی شان، صدای جاودان خویش را بلندتر از همیشه بر تارک تاریخ طنین انداز می کند و تحت لوای رهبر فرزانه و عزیز انقلاب اسلامی، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی، با اعتماد و اعتقادی راسخ تر از همیشه این روزهای با شکوه را به حماسه سیاسی دیگری بدل خواهد ساخت و غریو دشمن شکن الله اکبر، پر صلابت تر از همیشه از حنجره سرخ ملت های بیدار برخواهد خواست و زانوی ناتوان دشمنان یاوه گو و فتنه گران خیانتکار را بر خاک ذلت و خواری خواهد نشاند.»

در بیانیه شورای برنامه‌ریزی مدیریت حوزه علمیه خراسان آمده است: «بهمن هر سال برای یکایک ملت قهرمان ایران یادآور شکوه وحدت، صلابت و اقتدار قهرمانانه مردمی است که با غیرت و از خودگذشتگی و اقتدا به رهبر مقتدری از نسل نور، انقلاب اسلامی ایران را بنیان نهادند؛ انقلابی که با نفس مسیحایی روح الله و خون پاک جوانانی جان برکف پایه گذاری شد و با درایت و رهبری بی بدیل سکان دار فرزانه انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(حفظه الله تعالی) و بصیرت و هوشیاری مردم همیشه در صحنه، قله‌های تعالی و پیشرفت را یکی پس از دیگری در می نوردد و به پیش می رود.

یوم الله ۲۲ بهمن تجلی وحدت‌ و اقتدار ملت دیندار و سرافراز ایران است و راهپیمایی باشکوه مردم بیدار در این روز بزرگ، بیعتی دوباره با همه آن بزرگمردان و شیرزنانی است که جانانه پای آرمان اسلامی و ملی خود ایستادند و ایران عزیز را از چنگال سلطه‌طلب‌های بی‌مقدار و دژخیمان پوشالی رهانیدند.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه نمایش اقتدار ملت شهید پرور ایران و تصویرگر وحدت، عزت، آزادگی و آمادگی ایران اسلامی برای تداوم حرکت در راهی الهی است که امام خمینی عزیز و شهیدان سرفراز ما آغازگر آن بودند و اینک با رهبری حکیمانه و مدبرانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(حفظه الله تعالی) سی و هشتمین بهار خود را تجربه می کند.

شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حامل پیام‌های مهم و دقیقی برای جهانیان خواهد بود که مهمترین آن، پاسداشت و دفاع از ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران است؛ این حضور چشمگیر و دشمن شکن که در آستانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، رقم خواهد خورد، خط بطلانی خواهد بود بر همه نقشه های دشمنان بدخواه ایران اسلامی که از هیچ تلاشی برای خدشه وارد کردن به این انقلاب و اهداف و آرمان های ملت قهرمانش، فروگذار نمی کنند.

حضور با شکوه‌تر و حماسی مردم فهیم ایران اسلامی نیز همچون هر سال، بار دیگر پایه‌های نظام مقدس ایران اسلامی را مستحکم‌تر خواهد نمود و اقتدار و صلابت ملت ایران را در پیش چشم جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

بی تردید این انقلاب بی بدیل تاکنون توانسته است با صدور آرمان‌های عدالتخواهی خود به کشورهای آزاده جهان همچون سوریه، عراق، یمن، لبنان، بحرین و… زمینه‌های شکوفایی انقلاب‌های منطقه را فراهم کند.

حوزه علمیه خراسان نیز همگام با آحاد ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در این راهپیمایی باشکوه، خاطره آفرین و دشمن شکن شرکت خواهد نمود تا با این حضور ثابت کند که قدر این نظام مقدس که امانتی الهی برای این نسل و نسل های آینده است را می داند و تا پای جان، در راه حفظ و حراست از آرمان‌های آن می‌کوشد.»