سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس مرکز جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد گفت: بنا به درخواست متقاضیان؛ جذب هیأت علمی این دانشگاه تا اول اسفند ادامه دارد.

به گزارش \ی اچ دی آزمون ، دکتر مصیری رییس مرکز جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: جهت فراخوان جذب هیأت علمی این دانشگاه از تاریخ۹۴٫۱۰٫۰۵ آغاز شده و قرار بر این بود پس از تمدید مجدد فقط تا امروز سه‌شنبه ۹۴٫۱۱٫۲۰ ادامه داشته باشد اما با توجه به درخواست متقاضیان و روسای واحدهای استان‌ها مهلت جذب هیأت علمی برای بار دوم تمدید شد و احتمالاً تا اوایل اسفند پایان می‌یابد.
وی در خصوص تعداد افراد متقاضی جهت جذب در هیأت علمی دانشگاه آزاد افزود: تاکنون تعداد کل متقاضیان ۴ هزار و ۷۲۸ نفر بوده که از این تعداد ۴ هزار و ۴۹۷ نفر نهایی شده‌اند. که  ۲ هزار و ۹۱۵ نفر دارای مدرک دکتری، هزار و ۵۵۵ نفر دانشجوی مقطع دکتری و ۲۷ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.
رییس مرکز جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد تصریح کرد: ۴۱۴ نفر برای جذب در هیأت علمی گروه معارف ثبت نام‌ کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد تقاضای ثبت‌نام‌کنندگان در تهران و کمترین آن در کهگیلویه و بویراحمد بوده به طوری که تقاضا در این استان ۳۸ نفر بوده اما تنها ۲ نفر اقدام به ثبت‌نام نموده‌اند.