سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت ثبت‌نام برای دوره‌های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۲۴ بهمن‌ماه خبر داد.

تمدید مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی دانشگاه جامعحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه ۹۴ اقدام کردند مهلت ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ بهمن‌ماه تمدید می‌شود.
وی افزود: به این دسته از داوطلبان توصیه می‌شود با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه‌ی دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشره سازمان به ویژه اطلاعاتی که از بعدازظهر امروز سه‌شنبه ۲۰ بهمن‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد نسبت به تشکیل فرم تقاضانامه ثبت‌نام اقدام کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند ضمن مشاهده و اطلاعیه‌های سازمان سنجش که از بعدازظهر امروز بر روی سایت قرار می‌گیرد در صورت تمایل نسبت به ویرایش تقاضانامه خود اقدام کنند.