شهید گمنام سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – زاهدان-محمد فرهادی وزیر علوم که روز سه شنبه به زاهدان سفر کرد با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، وزیر علوم به همراه هیئت همراه صبح امروز در شروع رسمی سفرش به استان، در بدو ورود به دانشگاه سیستان و بلوچستان برسر مزار شهدای گمنام دفن شده در محل این دانشگاه حضور پیدا کرد.

وزیر علوم در حاشیه این مراسم با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی گفت: شهدا بهترین محور مشترک برای همدلی و همزبانی محسوب می شوند.

محمد فرهادی بیان کرد: همدلی نیازمند محوری مشترک است و حضور بر سر مزار شهدا و برپایی آئین ها تجدید میثاق می تواند بهترین محور مشترک برای تحقق همدلی باشد، آن هم در محل فرا گرفتن کسب علم و دانش؛ که اثرگذاری مطلوب تری خواهد گذاشت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، مقام عالی وزارت علوم در سفر یک روزه خود آزمایشگاه مرکزی و مرکز داده های دانشگاه سیستان و بلوچستان را مورد بهره برداری قرار می دهد.

همچنین کلنگ زنی آزمایشگاه شماره دو و کتابخانه دیجیتال دانشگاه سیستان و بلوچستان و شرکت در نشست تخصصی روسای دانشگاهای استان از دیگر برنامه های دکتر فرهادی در سفر به زاهدان است.